TRENNIRIIDED – Ülehinnatud?

TRENNIRIIDED – Ülehinnatud?

Olen alati üleüldiselt imestanud, millised on riiete ja jalanõude hinnad siin Eestis võrreldes meie palkadega. Kuidas keegi üldse jaksab või raatsib osta omale mingisuguseid brändiriideid või jalanõusid? Saan aru küll, et kvaliteedi vahe on ka suur aga samas mõne asja puhul ikka ei ole ka. Ainukesed mööndused olen ma ajapikku teinud mõne paari trenniriiete puhul ja siis oli ka ikka kahju, sest lihtsalt tüdinen nii ruttu ära ja ikka tahaks jälle uusi niikuinii. Sporditoss muidugi peab olema tõesti kvaliteetne ja mugav, selleta ei saa. Loomulikult ka toestavad spordirinnahoidjad. Mul endal on ainult ühed niiöelda firma spordijalatsid ja need sai ka ostetud juba ilma naljata 10 aastat tagasi!!!
Jumala ribadeks juba aga ikka käin jooksmas nendega .. ilmselt seni, kuni trennis tallad ära kukuvad 😀

AGA siis teine asi, et ilusaid naiselikke trenniriideid on üleüldiselt nii vähe. Facebookis reklaamivad erinevad välismaa netipoed pidevalt just selliseid väga ilusaid ning trendikaid trenniriideid ja hinnad on ka väga mõistlikud (umbes 35 euri püksipaar koos saatmisega).
Miks ei võiks meil siin keegi normaalse hinnaga just naiselikke ja ilusaid trenniriideid müüa, või siis pole ma lihtsalt õigetesse kohtadesse sattunud? Firmapoodidesse ma ei näe lihtsalt mõtet minna, sest püksid  on umbes 100 euri , pluus 50 euri , jalanõud 200 euri .. ja siis poole aasta pärast juba tahaks end uute trenniriietega motiveerida 😊

Niisiis kallid lugejad – kas te eelistate investeerida pigem üsna kulukatesse trennitarvetesse mitmeks aastaks või ostate pigem odavamaid ja naudite aeg-ajalt uute trenniriiete saamise rõõmu? Kui keegi teab, kust saab veel ilusaid trennikaid mõistliku hinna eest, siis oleks huvitav endalgi teada 😊.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga