KALORITE JÄLGIMINE TRENNIS?

KALORITE JÄLGIMINE TRENNIS?

Tahangi rääkida sellest teemast, et kui te trennis käite, kas pigem, et oleks lihtsalt hea fiiling pärast või jälgite ka näiteks aktiivsuskella, et kui palju kaloreid põletate? Ma ise olen üritanud jälgida alates sellest, kui sain ka telefoni, mis luges samme enamvähem õigesti aga suht tüütu oli seda selle rihmaga käele kinnitada ja lõpuks ei viitsind enam. Olen võrrelnud ka, et mida näiteks jooksulint mõõdab mu kalorikulust ja mida telefon samal ajal näitab. Jooksulindid näitavad palju suuremat numbrit! 😀  Niiet ei saanud üldse usaldada seda värki.

Igal juhul millegipärast minu jaoks on need põletatud kalorite numbrid alati tähtsad olnud ja motiveerivad ennast rohkem liigutama. Olen kursis küll, et tegelikult ei tohiks üldse neid põletatud kalorite numbreid vaadata ja taga ajada, nii nagu umbes samamoodi kaalunumber ei näita otseselt Sulle midagi aga no … kui ma ei jälgiks neid siis ma vist ei viitsiks trenni minnagi. Ikka numbrid on ka olulised minu jaoks, midagi pole teha!

Nüüd, kui naistepäev oli siis mees kinkis mulle sellise korralikuma nutikella, mis mõõdab päris hästi neid kaloreid, mida trennis põletad ja ka neid , mida päeva jooksul niikuinii kulutad, une faase jne ja ma olen ikka väga rahul, sest nüüd on täielik ülevaade olemas 😊.
Mul on endal selline kohustlik kaloritehulk isegi aastatega tekkinud, et a’la alla 500 kalori kulutamiseta oli mõttetu trenn, kuigi tegelikult see nii ei ole, sest iga trenn loeb – teed enesetunde järgi ikka, et pärast oleks hea tuju ja saad enda üle uhke olla, et üldse ennast kohale vedasid! 😊

Tahangi küsida, et kas ma olen ainuke imelik, kellele see korda läheb või mida teie üldse sellest kalorite lugemisest arvate?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga