Minust

Lühikokkuvõte

Kunagi tahtsin väga rühmatreeneriks saada. Läbisin rühmatreenerite baaskoolituse ning aasta hiljem läksin bodyattacki koolitusele, et hakata seda tundi ka ise andma. Elu mängis asjad nii, et jäin hoopis tütart veidi hiljem ootama, kui oli planeeritud ning mul jäigi lõpusirgel see üritus katki. Nimelt oleksin pidanud olema paar nädalat peale sünnitust oma elu parimas vormis, et kava esitlus üles filmida veatult. See kõik tundus tol eluperioodil nii tühine kõige muu toimuva kõrval. Selle asemel õppisin vahepeal hoopis jumestajaks, mis oli ka alati mu südamesoov olnud.

Terve elu olin alati olnud suur maiustaja ja emotsionaalne söödik. Paaril korral elus olen olnud üsna tugevalt ülekaalus ning tegelenud halbadest harjumustest lahti saamisega ja elustiili muutmisega. Võib öelda, et olen end treeninud ja söönud saledaks! Praeguseks on aastaid juba niipalju seljataga, et nüüd ma võin küll öelda, et rämpsu ma endale üldiselt sisse ei aja, ülearu ei söö ja füüsiline koormus on loomulik elu osa!

Siin blogis räägingi enda elust, perest, ilu teemadel, tervisest, toidust, trennist ehk enamasti kõigest, millest tekib parasjagu soov! :) Tere tulemast!

Ootan blogi kohta tagasisidet, arvamusi & koostööpakkumisi


Kirjuta mulle, kui sul on muresid või rõõme, mida sooviksid jagada. Kirjuta mulle, kui sa tunned huvi, et kuidas ise olla parem inimene ja soovid aidata neid, kes iseennast aidata ei suuda. Kirjuta mulle, kui vajad lihtsalt nõu aga ei oska kelleltki küsida. Kirjuta mulle, kui sa sooviksid teha koostööd minuga!

Allolevale nupule klikates jõuad lehele kust saad mulle otse kirjutada - samuti proovisin seal ära vastata populaarsematele muredele/küsimustele, mis ehk ei vaja eraldi vastamist.

Võta ühendust