KUIDAS SAADA ÜHE HETKEGA ELUJÕULISED JA SÄRAVAD JUUKSED?

KUIDAS SAADA ÜHE HETKEGA ELUJÕULISED JA SÄRAVAD JUUKSED?

Peale hooldust ja lõikust.

Nagu naised ikka, soovime me alalõpmata teha oma välimuses aastaringselt muudatusi, kuna tüdineme üsna kiirelt. Nii olen ka mina elu jooksul soovinud oma juustega teha kord ühte, kord teist. Esimest korda värvisin oma juukseid püsivärviga, kui olin alles 12 aastane. Imestan, et mu ema üldse peale pikka pinnimist ja palumist nõusoleku andis selleks, et ma ise oma juuksed poevärviga süsimustaks võin värvida… Loomulikult sai sellest üks pikk värvimiste jada, sest ega see vaatepilt polnud kena, kui juuksejuured olid oluliselt heledamad ülejäänud kiharatest. Nagu hakkaks kiilanema või nii 😀 Mingi hetk olin isegi täiesti tulipunaste juustega aga see selleks…

Igatahes olles aastaid rahul oma tumepruunide juustega siis ühel hetkel ma lihtsalt enam ei viitsinud enam selle jamaga tegeleda. Otsustasin, et nüüd tõesti aitabki ja ma tahan enda loomulikku värvi välja kasvatada, et juuksed oleksid ilusad ja terved ning ei oleks seda siblimist iga kuu või kahe tagant juuksuri juurde. Mõeldud-tehtud.

Umbes neli aastat tagasi lasin pikad juuksed lõigata nii lühikeseks, kuhu maani ulatus värvitud osa ja see tähendas siis õlgade piirini. Tol hetkel mõtlesin, et ahh pole hullu, et ongi kergem hooldada ja läheb šampooni vähem ja igatepidi lihtsam 😀
Tegelikult poleks ma ealeski osanud isegi ette kujutada, kui palju keerulisem on kontrolli all hoida just lühikesi juukseid – müstika!

Igal juhul, olen nüüd mitu aastat oma kiharaid kasvatanud ja nüüd siis tuli selline idee, et võiks ju lasta vähemalt mingisuguse vingema hoolduse neile teha, et nad ikka sama jõudsasti kasvamist jätkaksid. Selleks otsustasingi minna proovima sellist asja nagu ”OLAPLEX”.

Enne hooldust.

Mis on Olaplex?

Kokkuvõtlikult on see siis esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest. Aitab taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola- ja väävlisidemeid juukse südames. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taasatava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele!

Vot nii. Anyways läksin siis sellisesse Tallinna ilusalongi nagu ” Ztudio ” ja seal võttis mind vastu üliarmas elurõõmus superjuuksur nagu Gerli Kaskma. Kõige pealt vaatasime koos üle minu juuste seisundi ning siis raske südamega olin nõus oma juustest loovutama kolm pikalt kasvatatud sentimeetrit 😀 ou nouu …aga no vähemalt ülla eesmärgi nimel, et lõpptulemus ikka super oleks 🙂

Alustasime sügavpuhastava pesuga, mis eemaldas juustest kõik mustuse ja viimistluste jäägid valmistades juuksed ette pealiskihi ehk soomuskihi avanemiseks.
Seejärel kandsime juustele tugeva
Olaplexi konsentraadi ja sellele omakorda järgnes Olaplex Bonder, mis siis ühendas ka viimsed katkised juukse sillad.
Kuna
Olaplex ei ole niisutav, vaid pigem juuste struktuuri taastav siis lõpetuseks tegime mulle Joico Intense Hydrator juuksemaski.
Viimaks olimegi jõudnud juuste trimmimise ehk
hairdusting’ u juurde. See on täpsemalt öeldes kuumakääri lõikust imiteeriv lõikus, mis on väga populaarne.

Peale hooldust ja lõikust.

Minu rõõmuks tegime mõned lokid ka lõpuks, sest ise ma endale neid niikuinii kunagi ei tee! 😀
Enne oleks olnud mõistlik muidugi ilma ka tšekata, sest päikesest polnud enam ainsat kiirtki alles ja võimust olid võtnud halastamatud vihmapiisad hehee..kes siis ikka vihmavarju ”igaks juhuks” kaasas kannab 🙂

Kergete lokkidega.

Kuidas mulle Olaplex meeldis?

No pildid peaksid enda eest rääkima 😀 Raske oli uskuda, et tegu on nende samade juustega, millega ma sinna läksin. Kui endale pai tegin, siis tundus ka, et see pole minu pea vist, sest vahe oli tõesti MEGA!
Siiamaani kindlasti parim juuksehooldus, mida ma endale teha olen lasknud, sest tulemus oli kiire ning püsiv ja julgen kõigile soovitada! 🙂

Lõpetuseks siis niipalju, et kõik, kes soovivad suvele vastu minna tervemate ja ilusamate juustega, saavad Ztudios juuksur Gerli Kaskma käe all kõikidelt teenustelt ( v.a pikendused ) soodustust -15 %. Soodustus kehtib suisa kuni jaanipäevani ja selleks on vaja teil broneerimisel öelda lihtsalt salasõna ”MARIT”.

Igal juhul loodan, et proovite selle hoolduse ise ka ära ning vabalt võite mulle kommentaaridesse kirjutada oma muljeid! 🙂

Seniks aga olge mõnusad 🙂 Tsau!


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga